Samonosné schodiská

Samonosné schody na mieru a sklenené zábradlie predstavujú pre mnohých ideálnu kombináciu. Tento spoj ponúka jedinečný dizajn, ktorý otvára a presvetľuje priestor schodov. Naša špecializácia spočíva v individuálnej výrobe, dizajne a inštalácii schodiskových konštrukcií podľa vašich presných požiadaviek.

Schodisko bez viditeľnej podpornej konštrukcie pôsobí otvorene a vzdušne, vytvárajúc ilúziu plávajúcich konzol v priestore. Tento dizajn je žiadaný najmä v moderných domácnostiach.

Jednoduchosť konzolového schodiska vytvára výrazný prvok v otvorenom obytnom priestore. S kombináciou drevnej štruktúry a skleneného zábradlia sa votknuté schody zdajú akoby sa vo vzduchu vznášali s prirodzenou ľahkosťou a príjemným kontrastom k farebnej stene alebo iným prvkom interiéru.

Samonosné schody na mieru a sklenené zábradlie predstavujú ideálnu kombináciu. Môžu zahŕňať klasický dizajn s moderným prízvukom alebo jemné odkazy na minulosť. Stačí si vybrať štýl, ktorý vám najviac vyhovuje.

Samonosné schodisko na mieru spolu so skleneným zábradlím predstavuje pre mnohých optimálnu kombináciu. Naše interiérové schodiská vyrábame s maximálnou presnosťou a starostlivosťou o každý detail. Vďaka nim dosiahnete unikátny dizajn, ktorý otvorí a rozžiari priestor schodov. Špecializujeme sa na výrobu, dizajn a inštaláciu schodiskových konštrukcií presne podľa vašich predstáv a požiadaviek.

 

Pri výrobe i montáži konštrukcie schodiska kladieme dôraz na precíznosť a dokonalosť spracovania. Konzolové schodisko je inštalované na kovovej konštrukcii, ktorá je integrovaná do steny. Kotvenie môže byť buď viditeľné, alebo diskrétne skryté. Tento model schodiska vytvára dojem závesného schodiska v interiéri a zohľadňuje celkový estetický dojem vďaka kvalitnej práci.

Jednotlivé komponenty pripravujeme priamo v našej zámočníckej dielni po precíznom zmeraní priestoru.

Máte projekt?
Pustime sa do práce